Autotarvete OÜ on 100% Eesti kapitalil põhinev firma, mis asutati 1992 aastal. Oma tegevuse esimestest päevadest on ettevõte tegelenud SAAB tüüpi sõiduautode remondi ja hooldusega.

Autotarvete OÜ on pikima SAABide remondikogemusega firma Eestis. 27 aastat kogemust on väärtus, mis võimaldas kuni 01.08.2019 paindlikult ja kiiresti lahendada kõik SAABi omanike autodega seotud probleemid. Alates mainitud kuupäevast jätkab Autotarvete OÜ ehk SaabiAnti SAABi autodele varuosade tarnimise ja müügiga.
2012 aastal võtsime teenindatavate autode perre ka VOLVO sõiduautode kaubamärgi eesmärgiga rakendada pikaajalisi kogemusi ka nende autode teenindamisel. Alates 01.08.2019 jääb aga ka nende autode teenindamine ajalukku.

Aastate jooksul kujunenud koostööpartnerite võrgustik tagab endiselt kiired varuosade ja materjalide tarned.

Ettevõttele on pikkade aastate jooksul taganud edu kliendikeskne lähenemine ja rõhuasetus kvaliteedile.

Tänasel päeval püüab firma anda oma parima, et SAABi omanik saaks ka edaspidi oma autole vajalikud varuosad ning jätkata muretute kilomeetrite nautimist.
Alates 01.08.2019 fokusseerime oma peamise tähelepanu veebipoele, selle arendamisele ning toodete lisamisele. Ettevõttel on endiselt kümnetesse tuhandetesse Eurodesse ulatuv varuosade ladu, millest jätkub vajalikke detaile väga paljude küsimuste lahendamiseks.

Läbi aastate oli Autotarvete OÜ komplekteeritud professionaalse kaadriga, kelle pühendumus tagas teostatud tööde kvaliteedi, korrektse kliendisuhtluse ning vastused kõikidele klientide küsimustele.

Kõik klientide autodega teostatud toimingud sai salvestatud firma elektroonilises andmebaasi ja on jälgitavad alates auto andmebaasi sisestamisest. Kuna autode remonditeenust Autotarvete OÜ enam ei paku, siis on andmebaasi ajakohasena hoidmine raskendatud.

Autotarvete OÜ edu nurgakiviks on läbi aegade olnud klientide rahulolu ning koostööpartnerite usaldus.

Selle eesmärgi nimel panustab SaabiAnti edaspidigi oma igapäevase töö.